برنامه زمانبندی برگزاری جلسات دفاعیه طرح نهایی

به آگاهی دانشجویانی که واحد طراحی نهایی را اخذ می نمایند می رساند که براساس مصوبه شورای آموزشی گروه معماری، برنامه زمانبندی برگزاری جلسات دفاعیه در هر فصل تنها براساس جدول زیر می باشد. بدیهی است دانشجویانی که در مهلت های تعیین شده نسخه تایید شده پایان نامه توسط استاد راهنما را به ناظر علمی ارائه ننمایند یا موفق به اخذ تاییدیه ناظر علمی نشوند، اجازه دفاع در آن فصل را نداشته و جلسه دفاعیه آنها با هماهنگی مسوول برگزاری جلسات ژوژمان نهایی به فصل های بعد موکول خواهد شد.

  

فصل

آخرین مهلت ارائه نسخه پایاننامه تایید شده توسط استاد راهنما به ناظر علمی

آخرین مهلت اخذ تاییدیه ناظر علمی و ارائه به مسوول هماهنگی جلسات دفاعیه

بازه زمانی برگزاری جلسات دفاعیه

بهار

25 اردیبهشت

1 خرداد

6-20 خرداد

تابستان

31 مرداد

5 شهریور

10- 24 شهریور

پاییز

5 آذر

10 آذر

15- 29 آذر

زمستان

30 بهمن

5 اسفند

10- 24 اسفند

 

همچنین، براساس مصوبه جدید شورای آموزشی گروه معماری مقرر گردید که علاوه بر برنامه زمانبندی فصلی برگزاری جلسات دفاعیه طراحی نهایی، روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه آخر هر ماه نیز دانشجویان با هماهنگی مسوول مربوطه و رعایت برنامه زمانبندی مصوب (اخذ تاییدیه استاد راهنما حداکثر 2 هفته قبل و تاییدیه استاد ناظر حداکثر یک هفته قبل از تاریخ دفاع)، امکان برگزاری جلسات دفاعیه طراحی نهایی را داشته باشند.

/ 2 نظر / 6 بازدید
سیما بدر

بوی گل و سوسن و یاسمن آمد/مدیر گروه سرسبدا با خبراش آمد سلام استاد. به به میبینیم هنوز عرق رو پیشونیتون نشسته،کارا کردید.وبلاگ بازیو امارو اطلاعاتو دانلودبازیو ارتباط با گلهای سرسبدو اردو و تور گردشگری زمینیو... بعله دیگه دانشجوهایی که گل سرسبدنباشن میشن ما؛ مسلما واسشون کاریم نمی کنن دیگه. ولی نه استاد کارتون قشنگ بود.خوشمون اومد(همین وبلاگ زدنتون) نمیشه یه پیشنهادیم به مدیر گروه تاج سریا بدید؟پیشنهادی هم به مدیر گروه تاج سریا بدید؟ما هم با مدیرمون در ارتباط باشیم،اطلاعات ردو بدل کنیم،از اخبارات با خبرشیم؟تور زمینیو هواییودریایی بریم؟ .......................... راستی استاد مبارکه هم مدیر گروه شدنتون،هم افتتاح وبلاگتون.

با عرض سلام و خسته نباشید . من درحال حاضر آماده دفاع از پروژه طرح نهایی هستم و با استاد راهنما و ناظر علمی نیز پروژه خود را نشان دادم تعیین تاریخ دفاع رو خودم انتخاب می کنم یا با کارشناس گروه می باشد؟ لازم به ذکر است که در اسفندماه آمادگی دفاع رو دارم. همچنین حداکثر تاریخی که میبایست فرم دفاع رو به دست کارشناس برسونیم چه زمانی است؟