قابل توجه دانشجویان طراحی نهایی-نیمسال دوم 91-92

 به آگاهی دانشجویانی که واحد طراحی نهایی را در نیمسال دوم 1391-1392 اخذ کرده اند، می رساند که زمان نوبت اول تحویل پروپوزال ها روزهای شنبه مورخ 19/12/91 و یکشنبه مورخ 20/12/91 در دفتر گروه کارشناسی معماری خواهد بود. مقتضی است دانشجویانی که خواهان تحویل پروپوزال های خود در این نوبت هستند، براساس دستورالعمل های مربوطه نسبت به تدوین پروپوزال (به صورت تایپ شده) و اخذ امضای استاد راهنمای خود اقدام نمایند. در این میان، توجه به نکات زیر توسط دانشجویان الزامی است:

1-     تحویل پروپوزال ها در نوبت اول تنها در 2 روز ذکر شده در دفتر گروه کارشناسی معماری انجام خواهد پذیرفت. از این رو، دانشجویان از مراجعه به گروه جهت تحویل پروپوزال های خود قبل و بعد از این دو روز به شدت اجتناب نمایند.

2-     در نیمسال دوم 1391-1392، در مجموع دو نوبت فراخوان جهت دریافت پروپوزال ها انجام خواهد پذیرفت. بدیهی است دانشجویانی که در این دو نوبت پروپوزال های خود را تحویل ننمایند و یا پروپوزال آنها پس از بررسی در شورای گروه مورد تایید قرار نگیرد، شروع به کار آنان جهت انجام طرح نهایی حداقل یک نیمسال به تعویق خواهد افتاد.

3-     نوبت دوم فراخوان دریافت پروپوزال ها در نیمسال دوم 1391-1392، هفته اول اردیبشهت ماه خواهد بود.

4-     دانشجویانی که در نیمسال اول 1391-1392پروپوزال خود را ارائه نداده و یا پروپوزال آنها رد شده است، باید در تاریخ های تعیین شده در این فراخوان (19 و 20 اسفند) پروپوزال های خود را ارائه نمایند.

5-     براساس ضوابط موجود حداکثر زمان مجاز جهت گذراندن طرح نهایی دو نیمسال می باشد. بدین معنا که دانشجویان پس از اخذ واحد طرح نهایی حداکثر یک نیمسال دیگر می توانند بدون اخذ مجدد واحد طراحی نهایی (چنانچه در نیمسال دوم به غیر از واحد طراحی نهایی واحد دیگری نداشته باشند) و بدون پرداخت هیچگونه وجهی از پروژه نهایی خود دفاع نمایند. بدیهی است چنانچه فرایند انجام طرح نهایی بیش از دو نیمسال طول بکشد دانشجویان در ترم سوم باید شهریه مربوطه را پرداخت نمایند.

6-      براساس بخشنامه سازمان مرکزی، کمترین زمان ممکن برای انجام و دفاع از طرح نهایی، 6 ماه از تاریخ تصویب پروپوزال است.

/ 2 نظر / 14 بازدید

سلام.مرسی از اطلاع رسانیتون.خسته نباشید. من از یک هفته بیشتره که می خوام فایل های مربوط به طرح نهایی رو دانلود کنم،یا دانلود نمیشه یا بعد از دانلود کلا نمیاد.ناگفته نمونه که بچه های دیگه هم همچین مشکلی رو دارن. لطفا کمک کنید.ممنون میشم

محمد

سلام ببخشید من وقتی فایل word را دانلود می کنم در تمامی ورژن ها 2003 و 2007 و 2010 به هم ریخته می باشد این رو باید چیکار کنم درست شه؟ ممنون