فهرست پروپوزال های تایید شده و مشروط در نیمسال اول

پیرو فراخوان نوبت دوم دریافت پروپوزال ها و جلسات و بررسی های فشرده شورای آموزشی گروه معماری و با سپاس بیکران از همکاری‌ها و تلاش‌های گسترده کلیه اساتید محترم راهنما و دانشجویان که سبب ارتقاء قابل توجه کیفیت پروپوزال ها گردید، فهرست اسامی دانشجویان و عناوین تایید شده و مشروط پروژه طراحی نهایی (بالغ بر 210 عنوان) اعلام می‌گردد که می توانید آن را از لینک زیر دریافت نمایید:

فهرست پروپوزال های تایید شده و مشروط در نیمسال اول

در این ارتباط، توجه به نکات ذیل ضروری است:

1-    مقتضی است دانشجویانی که اسامی آنها در جداول پیوست آمده است، نسبت به ثبت شماره تاییدیه پروپوزال نزد خود اقدام نمایند. درج این شماره در فرم های پیوست 2 و 3 ضروری است.

2-    دانشجویانی که پروپوزال آنها دارای کمبودهایی بوده و به صورت مشروط مورد تایید قرار گرفته است (در زیر شماره تاییدیه پروپوزال آنها خط کشیده شده است)، باید حداکثر تا تاریخ 18/11/91 نسبت به رفع کمبودها و ارائه پروپوزال اصلاح شده خود به گروه اقدام نمایند. بدیهی است در صورت عدم اصلاح پروپوزال، به این گروه از دانشجویان اجازه دفاع از پایان نامه داده نخواهد شد.

3-    تاریخ تصویب پروپوزال کلیه دانشجویانی که نام آنها در جداول پیوست آمده است، 20/06/91 می باشد.

4-    دانشجویانی که پروپوزال آنها مورد تایید قرار نگرفته است، می توانند نسبت به ارائه موضوع دیگری (در چارچوب فرمت جدید پروپوزال موجود در انتشارات) در فراخوان بعدی شورای آموزشی گروه، اقدام نمایند.

5-    کلیه دستورالعمل ها، فرم ها و فایل های مرتبط با انجام پروژه پایان نامه شامل؛ فرآیند انجام پروژه طراحی نهایی، فرم اعلام آمادگی برگزاری جلسه دفاع، فرم صورتجلسه دفاع، چگونگی تدوین گزارش پروژه، فرمت جلد پایان نامه در انتشارات دانشگاه موجود است که دانشجویان باید نسبت به تهیه آنها اقدام نمایند.

  
نویسنده : گروه کارشناسی معماری ; ساعت ۱۱:٤٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۱٠/۱۸
تگ ها :