فهرست نهایی پروپوزال های تایید شده و مشروط در فراخوان آخر نیمسال دوم 91-92

پیرو فراخوان نوبت دوم دریافت پروپوزال ها در نیمسال دوم 91-92 به تاریخ 08/02/92 و پس از بررسی های فشرده، شورای آموزشی گروه معماری ضمن سپاس از تلاشهای تمامی اساتید گرانقدر راهنما و دانشجویان که سبب ارتقای قابل توجه کیفی پروپوزال ها نسبت به نیمسال اول شده است، فهرست اسامی دانشجویان و عناوین تایید شده و مشروط پروژه طراحی نهایی را به شرح لینک زیر اعلام می‌دارد:

 

فهرست پروپوزال های تایید شده و مشروط در فراخوان آخر نیمسال دوم 91-92

 

1-    مقتضی است دانشجویانی که اسامی آنها در جداول پیوست آمده است، نسبت به ثبت شماره تاییدیه پروپوزال نزد خود اقدام نمایند. درج این شماره در فرم های پیوست 2 و 3 ضروری است.

2-    دانشجویانی که پروپوزال آنها دارای کمبودهایی بوده و به صورت مشروط مورد تایید قرار گرفته است (در زیر شماره تاییدیه پروپوزال آنها خط کشیده شده است)، باید همزمان با تاریخ فراخوان نوبت اول ترم آتی نسبت به ارائه پروپوزال اصلاح شده خود به گروه اقدام نمایند. درج شماره تاییدیه پروپوزال در محل تعیین شده در صفحه اول پروپوزال اصلاح شده برای این گروه از دانشجویان ضروری است. بدیهی است در صورت عدم اصلاح پروپوزال، به این گروه از دانشجویان اجازه دفاع از پایان نامه داده نخواهد شد.

3-    تاریخ تصویب پروپوزال کلیه دانشجویانی که نام آنها در جداول پیوست آمده است، 01/12/91 می باشد.

4-    عناوین پروپوزال های ذکر شده در جداول پیوست به صورت خلاصه بوده و در برخی موارد رویکردها و محل سایت نوشته نشده است. اما ذکر این دو مورد براساس دستورالعمل تدوین پروپوزال در عناوین پیشنهادی توسط دانشجویان ضروری می باشد.

5-    دانشجویانی که پروپوزال آنها مورد تایید قرار نگرفته است یا در فراخوان های نیمسال دوم 91-92 نسبت به ارائه پروپوزال اقدام نکرده اند، می توانند نسبت به ارائه موضوع دیگری (در چارچوب فرمت جدید پروپوزال موجود در انتشارات) در فراخوان بعدی (نیمسال اول 92-93)، اقدام نمایند.

6- کلیه دستورالعمل ها، فرم ها و فایل های مرتبط با انجام پروژه پایان نامه شامل؛ فرآیند انجام پروژه طراحی نهایی، فرم اعلام آمادگی برگزاری جلسه دفاع، فرم صورتجلسه دفاع، چگونگی تدوین گزارش پروژه، فرمت جلد پایان نامه در آرشیو دی ماه 91 همین خبرنامه و نیز انتشارات دانشگاه موجود است که دانشجویان باید نسبت به تهیه آنها اقدام و پروپوزال های خود را کاملا براساس موارد ذکر شده در صفحه دوم فرم خام پروپوزال و نیز دستورالعمل نگارش پروپوزال، تدوین نمایند.

 

پی نوشت: اعلام نتایج بررسی پروپوزال ها دوباره مورد بررسی قرار گرفت و فایل اصلاح شده در تاریخ 22/03/92 بارگذاری گردید. 

  
نویسنده : گروه کارشناسی معماری ; ساعت ۳:٥٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۳/۱٦
تگ ها :