فراخوان نوبت دوم دریافت پروپوزال ها جهت دانشجویان طرح نهایی نیمسال دوم 91-92

به آگاهی دانشجویانی که واحد طراحی نهایی را در نیمسال دوم 1391-1392 اخذ کرده اند، می رساند که زمان نوبت دوم تحویل پروپوزال ها روزهای شنبه مورخ 07/02/92 و یکشنبه مورخ 08/02/92 در دفتر گروه کارشناسی معماری خواهد بود. مقتضی است دانشجویانی که خواهان تحویل پروپوزال های خود در این نوبت هستند، براساس دستورالعمل های مربوطه نسبت به تدوین پروپوزال (به صورت تایپ شده) و اخذ امضای استاد راهنمای خود اقدام نمایند. در این میان، توجه به نکات زیر توسط دانشجویان الزامی است:

1- تحویل پروپوزال ها در نوبت دوم تنها در 2 روز ذکر شده در دفتر گروه کارشناسی معماری انجام خواهد پذیرفت. از این رو، دانشجویان از مراجعه به گروه جهت تحویل پروپوزال های خود قبل و بعد از این دو روز به شدت اجتناب نمایند.

2- تاریخ های اشاره شده جهت دریافت پروپوزال ها در نوبت دوم، آخرین فراخوان دریافت پروپوزال ها در نیمسال دوم 1391-1392 خواهد بود. از این رو، دانشجویانی که در این نوبت پروپوزال های خود را تحویل ننمایند و یا پروپوزال آنها پس از بررسی در شورای گروه مورد تایید قرار نگیرد، شروع به کار آنان جهت انجام طرح نهایی حداقل یک نیمسال به تعویق خواهد افتاد.

3- با توجه به محدودیت زمانی نیمسال دوم، تاریخ های ذکر شده فوق جهت دریافت پروپوزال ها، به هیچ وجه تمدید نخواهد شد. از این رو، مقتضی است دانشجویان گرانقدر حتما با هماهنگی اساتید راهنمای خود نسبت به تدقیق موضوع و تدوین پروپوزال در زمان های تعیین شده اقدام نمایند.

  
نویسنده : گروه کارشناسی معماری ; ساعت ٢:٢٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۱٢/۱٩
تگ ها :