تغییر استاد طرح نهایی نیمسال اول 93-94 با مشخصه 390- مهندس ملکی

به آگاهی کلیه دانشجویانی که در نیمسال اول 93-94 درس طراحی نهایی را با آقای مهندس مرتضی ملکی اخذ نموده اند می رساند که  استاد راهنمای این گروه از دانشجویان به خانم مهندس الهام صالح تغییر پیدا نموده است. سرکار خانم مهندس صالح روزهای دوشنبه و پنجشنبه به طور کامل در دانشگاه تشریف داشته و مقتضی است این گروه از دانشجویان نسبت به هماهنگی و کرکسیون های مستمر با ایشان تا هنگام تحویل پروپوزال خود در تاریخ 17 آبان 93 اقدام نمایند.

  
نویسنده : گروه کارشناسی معماری ; ساعت ٩:۱٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٧/٢٧
تگ ها :

تغییر استاد طرح نهایی نیمسال دوم 92-93- مهندس انتظاری

به آگاهی کلیه دانشجویانی که در نیمسال دوم 92-93 درس طراحی نهایی را با آقای مهندس مهدی انتظاری اخذ نموده اند می رساند که به دلیل قطع همکاری ایشان با دانشگاه استاد راهنمای این گروه از دانشجویان به آقای مهندس بایک برخوردار تغییر پیدا نموده است. جناب آقای مهندس برخوردار روزهای یکشنبه و سه شنبه صبح تا ظهر در دانشگاه تشریف داشته و مقتضی است این گروه از دانشجویان نسبت به هماهنگی و کرکسیون های مستمر با ایشان تا هنگام تحویل نهایی پروژه های خود که هفته اول دی ماه خواهد بود اقدام نمایند.

  
نویسنده : گروه کارشناسی معماری ; ساعت ۸:۳٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٧/٢٧
تگ ها :

قابل توجه دانشجویان طرح نهایی- نیمسال اول 93-94

به آگاهی دانشجویانی که واحد طراحی نهایی را در نیمسال اول1393-1394 اخذ کرده اند، می رساند که حداکثر تا تاریخ شنبه مورخ 17 آبان 93 فرصت دارند تا ضمن هماهنگی با استاد راهنمای مربوطه خود نسبت به تدقیق موضوع و ارائه پروپوزال تایپ شده (فرم پیوست شماره یک که در لینک های زیر و نیز آرشیو دی ماه 91 خبرنامه و همچنین انتشارات دانشگاه موجود است) به استاد راهنما براساس دستورالعمل های مربوطه و اخذ امضای استاد راهنما اقدام نمایند. در این میان، توجه به نکات زیر توسط دانشجویان و اساتید محترم راهنما الزامی است:

1-     با توجه به بخشنامه جدید مبنی بر نحوه فرآیند ارزیابی طراحی نهایی، دانشجویان از مراجعه به گروه جهت تحویل پروپوزال های خود و هرگونه پرسش مرتبط دیگر به شدت اجتناب نموده و در این زمینه فقط با استاد راهنمای خود هماهنگی نمایند.

2-     دانشجویانی که تا تاریخ تعیین شده پروپوزال های خود را تحویل استاد راهنما ننمایند، شروع به کار آنان جهت انجام طرح نهایی حداقل یک نیمسال به تعویق خواهد افتاد.

3-     براساس ضوابط موجود حداکثر زمان مجاز جهت گذراندن طرح نهایی دو نیمسال می باشد. بدین معنا که دانشجویان پس از اخذ واحد طرح نهایی حداکثر یک نیمسال دیگر می توانند بدون اخذ مجدد واحد طراحی نهایی (چنانچه در نیمسال اول سال آتی به غیر از واحد طراحی نهایی واحد دیگری نداشته باشند) و بدون پرداخت هیچگونه وجهی از پروژه نهایی خود دفاع نمایند. بدیهی است چنانچه فرایند انجام طرح نهایی بیش از دو نیمسال طول بکشد دانشجویان در ترم سوم باید شهریه مربوطه را پرداخت نمایند.

5-      براساس بخشنامه سازمان مرکزی، کمترین زمان ممکن برای انجام و دفاع از طرح نهایی، 6 ماه از تاریخ تصویب پروپوزال است

6- از اساتید محترم راهنما درخواست می گردد تا پس از اخذ پروپوزال های تایید شده از دانشجویان خود، نسبت به تکمیل جدول موجود در لینک زیر اقدام نموده و آن را حداکثر تا تاریخ 21 آبان 93 به گروه معماری تحویل نمایند. بدیهی است چنانچه موضوعات پیشنهادی کلی، تکراری و یا دارای مشابهت زیاد باشند، مراتب پس از بررسی در شورای آموزشی گروه به استاد محترم راهنما جهت تغییر یا اصلاح موضوع، منعکس خواهد شد.

فرم اعلام مشخصات پروپوزال های تاییده شده توسط استاد راهنما

تمامی فرم ها و فرآیندهای طرح نهایی (10 صفحه) در فرمت PDF

فایل جدید پرپوپوزال  در فرمت WORD 

فرمت جلد پایان نامه در فرمت WORD

  
نویسنده : گروه کارشناسی معماری ; ساعت ٥:٥٥ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۳/٧/٢٢
تگ ها :

تاریخ تحویل نهایی پروژه کارآموزی دانشجویان ترم تابستان 93 - دکتر کاشانی جو

به آگاهی کلیه دانشجویانی که در ترم تابستان 93 درس کارآموزی را با دکتر کاشانی جو اخذ نموده اند می رساند که تاریخ تحویل پروژه نهایی روز سه شنبه مورخ 06/08/93 ساعت 10-11 در دفتر گروه کارشناسی معماری ساختمان فنی و مهندسی می باشد.

  
نویسنده : گروه کارشناسی معماری ; ساعت ٥:٥٦ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۳/٧/۱٧
تگ ها :

جلسه توجیهی طرح نهایی نیمسال اول 93-94- مهندس فتح العلومی

به آگاهی دانشجویان کارشناسی که با مهندس فتح العلومی  در نیمسال اول 93-94 درس طرح نهایی اخذ نموده اند می‌رساند که جلسه توجیهی روز سه شنبه به تاریخ 22/07/93 ساعت 12:30 در دفتر گروه کارشناسی معماری برگزار خواهد شد. حضور در این جلسه الزامی بوده و غیبت به منزله  ناتمام ماندن درس کارآموزی خواهد بود.

  
نویسنده : گروه کارشناسی معماری ; ساعت ٥:٥٤ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۳/٧/۱٧
تگ ها :

جلسه توجیهی طرح نهایی نیمسال اول 93-94- دکتر کاشانی جو

به آگاهی دانشجویان کارشناسی که با دکتر کاشانی جو  در نیمسال اول 93-94 درس طرح نهایی اخذ نموده اند می‌رساند که جلسه توجیهی روز سه شنبه به تاریخ 22/07/93 ساعت 12:30 در دفتر گروه کارشناسی معماری برگزار خواهد شد. حضور در این جلسه الزامی بوده و غیبت به منزله  ناتمام ماندن درس کارآموزی خواهد بود.

  
نویسنده : گروه کارشناسی معماری ; ساعت ٥:٥٢ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۳/٧/۱٧
تگ ها :

جلسه توجیهی کارآموزی نیمسال اول 93-94- مهندس فتح العلومی

به آگاهی دانشجویان کارشناسی که با خانم مهندس فتح العلومی در نیمسال اول 93-94 درس کارآموزی اخذ نموده اند می‌رساند که جلسه توجیهی روز یکشنبه به تاریخ 20/07/93 ساعت 12:30 در دفتر گروه کارشناسی معماری برگزار خواهد شد. حضور در این جلسه الزامی بوده و غیبت به منزله  ناتمام ماندن درس کارآموزی خواهد بود.

  
نویسنده : گروه کارشناسی معماری ; ساعت ٥:٥٠ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۳/٧/۱٧
تگ ها :

جلسه توجیهی کارآموزی نیمسال اول 93-94- دکتر کاشانی جو

به آگاهی دانشجویان کارشناسی که با دکتر کاشانی جو  در ترم نیمسال اول 93-94 درس کارآموزی اخذ نموده اند می‌رساند که جلسه توجیهی روز یکشنبه به تاریخ 20/07/93 ساعت 12:30 در دفتر گروه کارشناسی معماری برگزار خواهد شد. حضور در این جلسه الزامی بوده و غیبت به منزله  ناتمام ماندن درس کارآموزی خواهد بود.

  
نویسنده : گروه کارشناسی معماری ; ساعت ٥:٤٧ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۳/٧/۱٧
تگ ها :