قابل توجه دانشجویان طرح نهایی نیمسال اول 92-93- دکتر کاشانی جو

به اطلاع دانشجویانی که در نیمسال اول 92-93 با دکتر کاشانی جو طرح نهایی را اخذ کرده اند می رساند که تاریخ تحویل موقت طرح نهایی روز یکشنبه 08/04/1393 از ساعت 10-12 در دفتر گروه معماری خواهد بود. تحویل کامل متن گزارش کانسپت ایده تحلیل سایت و کلیه نقشه های طرح پیشنهادی در این جلسه ضروری خواهد بود. بدیهی است تنها دانشجویانی که تحویل موقت آنها در تاریخ مذکور مورد تایید قرار گیرد اجازه تحویل نهایی در انتهای تیرماه 93 را خواهند داشت و در صورت غیبت در جلسه تحویل موقت یا ناکافی بودن مدارک باید طرح نهایی خود را در نیمسال اول 93-94 اخذ و شهریه مجدد پرداخت نمایند.

  
نویسنده : گروه کارشناسی معماری ; ساعت ۱۱:٠٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/۳/۳۱
تگ ها :

قابل توجه دانشجویان طرح نهایی نیمسال اول 92-93

به آگاهی دانشجویانی که در نیمسال اول 92-93 درس طراحی نهایی را اخذ کرده اند همچنین اساتید محترم راهنمای طرح نهایی می رساند که آخرین فرصت ارائه پروژه و ارسال نمره این گروه از دانشجویان به اداره امتحانات 31/04/1393 می باشد. بدیهی است چنانچه تا تاریخ مذکور نمره طرح نهایی به اداره امتحانات ارسال نشود این گروه از دانشجویان باید مجددا درس طرح نهایی را در ترم آتی اخذ و شهریه مربوطه را پرداخت نمایند. 

  
نویسنده : گروه کارشناسی معماری ; ساعت ۸:۳٠ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۳/۳/۱٠
تگ ها :

قابل توجه دانشجویان زبان تخصصی مهندس انتظاری

به آگاهی دانشجویان درس زبان تخصصی مهندس انتظاری می رساند که کلاس جبرانی این درس در روز پنجشنبه مورخ 8/3/93 برگزار نخواهدشد.

  
نویسنده : گروه کارشناسی معماری ; ساعت ۱۱:٤٦ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۳/۳/٦
تگ ها :