تحویل موقت پروژه های کارآموزی نیمسال دوم 91-92- مهندس خسروی

 به آگاهی دانشجویان کارشناسی که با آقای مهندس خسروی درس کارآموزی داشته‌اند می‌رساند که تاریخ تحویل موقت پروژه های کارآموزی نیمسال دوم 91-92 روز سه شنبه به تاریخ 01/05/92 ساعت 10 در کلاس 6204 می‌باشد. عدم تحویل پروژه ها در زمان مشخص شده یا هرگونه تاخیر به منزله ناتمام ماندن درس کارآموزی خواهد بود.

  
نویسنده : گروه کارشناسی معماری ; ساعت ۸:٠٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٤/٢٦
تگ ها :

جلسه توجیهی کارآموزی ترم تابستان- دکتر کاشانی جو

به آگاهی دانشجویان کارشناسی با مشخصه 8 که با دکتر کاشانی جو  در ترم تابستان درس کارآموزی اخذ نموده اند می‌رساند که جلسه توجیهی روز سه شنبه به تاریخ 01/05/92 ساعت 11 در دفتر گروه معماری برگزار خواهد شد. حضور در این جلسه الزامی بوده و غیبت به منزله  ناتمام ماندن درس کارآموزی خواهد بود.

  
نویسنده : گروه کارشناسی معماری ; ساعت ٦:٤٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٤/٢٦
تگ ها :

اعلام اسامی دانشجویان مجاز به حضور در جلسه دفاعیه در تابستان 92

پیرو فراخوان برگزاری جلسات دفاعیه طرح نهایی در تابستان 92 مبنی بر تحویل اسناد و مدارک حداکثر تا 09/04/92 (ویژه دانشجویان دارای شرایط اخذ نمره بالای 17) و پس از بررسی پروژه های تحویل داده شده در شورای آموزشی گروه معماری، اسامی دانشجویان پذیرفته شده جهت برگزاری جلسه دفاعیه به ترتیب جدول ذیل اعلام می‌گردد:

 

اسامی دانشجویان مجاز به حضور در جلسه دفاعیه در تابستان 92 (ژوژمان ویژه)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 دانشجو

استاد راهنما

توضیحات

1

الهه لله زاده

مهندس لطف محمدی

-----------

2

مینو فرضی

دکتر کاشانی جو

-----------

3

آناهیتا قربانی

مهندس عمیدی

-----------

4

ندا محمدی

دکتر قائمی

-----------

5

سیده پریناز بهتاج

مهندس غفاری

مشروط به ارائه مناسب

6

فاطمه السادات حجتی

مهندس شهبازی

مشروط به ارائه مناسب

7

بهارک فرشچی

مهندس برخوردار

مشروط به ارائه مناسب

8

غزاله قندیل

دکتر کاشانی جو

مشروط به ارائه مناسب

9

شیما بندرپور

مهندس غفاری

مشروط به ارائه مناسب

10

مهناز عباسعلی

مهندس احسانی

مشروط به ارائه مناسب

 

در این خصوص، توجه به موارد زیر الزامی می باشد:

1-    زمان برگزاری جلسات دفاعیه دانشجویان مندرج در جدول فوق، پس از ماه مبارک رمضان و در بازه زمانی 20-30 مرداد خواهد بود که برنامه دقیق زمانبندی برگزاری جلسات دفاعیه متعاقبا در خبرنامه اعلام خواهد شد. بدیهی است انجام کلیه هماهنگیهای لازم جهت حضور اساتید راهنما و داور و برگزاری جلسه دفاعیه بر عهده دانشجو خواهد بود.

2-    کسب نمره بالاتر از 17 توسط دانشجویانی که اسامی آنها در جدول فوق ذکر گردیده به ویژه افرادی که در جلوی اسامی آنها "مشروط به ارائه مناسب" درج گردیده، تنها بستگی به ارائه بسیار مناسب اسناد پروژه و توان دانشجو در پاسخگویی به سوالات داوران و ارزیابان دارد.

3-    دانشجویان متقاضی برگزاری جلسه دفاعیه که اسامی آنها در جدول فوق نیامده است، با هماهنگی اساتید راهنما و ناظر و پس از ارائه مدارک فنی، گزارش و ماکت، نمره آنها با سقف 17 تعیین خواهد گردید. (مشابه با دانشجویان ردیف 2 مصوبه مورخ 30/02/92)

4-    به آگاهی کلیه دانشجویان می رساند که به منظور فارغ التحصیلی در ترم تابستان 92، حداکثر زمان رد شدن نمره طرح نهایی آنها، 31 مرداد 92 می باشد.

  
نویسنده : گروه کارشناسی معماری ; ساعت ٦:۱٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٤/٢٠
تگ ها :

اطلاعیه دروس عمومی 2

به آگاهی کلیه دانشجویان کارشناسی ناپیوسته معماری که دروس "وصیت نامه حضرت امام (ره)" و"آموزش روخوانی قرآن کریم" و "تنظیم خانواده" را در دوره کاردانی اخذ ننموده اند، می رساند که گذراندن این دروس در مقطع کارشناسی ناپیوسته الزامی می باشد و در غیر این صورت برای آنها مدرک فارغ‌التحصیلی صادر نمی گردد.

همچنین، لازم به ذکر است که درس "تاریخ تمدن و فرهنگ ایران و اسلام" برای ورودیهای 89 و 90 اختیاری بوده و الزامی برای گذراندن این درس نمی باشد. ولی اخذ درس مذکور برای ورودیهای 91 به بعد الزامی می باشد.

  
نویسنده : گروه کارشناسی معماری ; ساعت ٤:٠٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٤/٢٠
تگ ها :

تاریخ تحویل پروژه های کارآموزی نیمسال دوم 91-92- مهندس ملکی

به آگاهی دانشجویان کارشناسی با مشخصه 552 که با آقای مهندس ملکی درس کارآموزی داشته‌اند می‌رساند که تاریخ تحویل پروژه های نهایی کارآموزی نیمسال دوم 91-92 روز شنبه به تاریخ 02/06/92 ساعت 10-11 در دفتر گروه معماری می‌باشد. رعایت ساختار گزارش و فرمت جلد کارآموزی که در خبرنامه قابل دریافت است، الزامی می باشد. عدم تحویل پروژه ها در زمان مشخص شده یا هرگونه تاخیر به منزله ناتمام ماندن درس کارآموزی خواهد بود.

  
نویسنده : گروه کارشناسی معماری ; ساعت ۱٠:٠٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٤/٧
تگ ها :

تاریخ تحویل پروژه های کارآموزی نیمسال دوم 91-92- مهندس حسین چی

به آگاهی دانشجویان کارشناسی با مشخصه 554 که با آقایمهندس حسین چی درس کارآموزی داشته‌اند می‌رساند که تاریخ تحویل پروژه های نهایی کارآموزی نیمسال دوم 91-92 روز سه شنبه به تاریخ 18/04/92 ساعت 10-11 در دفتر گروه معماری می‌باشد. رعایت ساختار گزارش و فرمت جلد کارآموزی که در خبرنامه قابل دریافت است، الزامی می باشد. عدم تحویل پروژه ها در زمان مشخص شده یا هرگونه تاخیر به منزله ناتمام ماندن درس کارآموزی خواهد بود.

  
نویسنده : گروه کارشناسی معماری ; ساعت ۱٠:٠٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٤/٧
تگ ها :